ירוק סטודיו - מיתוג אסטרטגי | עיצוב גרפי | בניית אתרים | יעוץ שיווקי

תעודת אבטחה לאתר – כדאי לך שהאתר שלך יהיה מאובטח SSL ו- HTTPS

תעודת אבטחה לאתר ssl

האם ידעת שגוגל התחילה להציג בשנה האחרונה מידע אודות האתר שלך? אתרים שאינם SSL ואינם בפרוטוקול https מוגדרים כ- "לא מאובטחים". פירוש הדבר שאם אינך משתמש בתעודת SSL באתר שלך, תוכלו לאבד את אמון הלקוחות וגם יכולה להיות לכך השפעה על קידום האתר שלך.

גוגל הודיעה באופן רשמי כי אמצעי (HTTPS  (Hypertext Transfer Protocol הוא מעתה חובה עבור כל אתר אינטרנט.

עד עכשיו,  Secure Socket Layer) SSL) היה בשימוש רק של דפי אינטרנט עם מידע רגיש (כגון מספרי כרטיס אשראי או סיסמאות). מעתה המגמה השתנתה ונדרש להתאים הגדרות אבטחה עבור אתרים שלמים כברירת מחדל. גוגל הודיעו בעדכון האחרון שלהם שהם עומדים לתגמל אתרים המשתמשים בהצפנת HTTPS עבור כל הדפים כברירת מחדל על מנת לעודד את בעלי האתרים לשמור את הנתונים שלהם באינטרנט בטוחים.

מכיוון שתעודת SSL מסייעת בהגנה על נתוני האתר, גוגל מעדיפה אתרים מאובטחים כדי להפוך את הרשת למקום בטוח יותר באופן כללי. גם אם מדובר באתר תוכן או תדמית ואין בו חנות וסליקה, עדיין רצוי מאוד לבצע את השינוי הזה ולעבור לאתר מאובטח.

מה זה SSL?

SSL זהו פרוטוקול לאבטחת העברת נתונים בין דפדפן המשתמש לאתר בו הוא מבקר.

כל משתמש באינטרנט מעביר מידע כאשר הוא מבקר באתרים. מידע זה יכול להיות רגיש לעתים קרובות כמו פרטי תשלום, פרטי כרטיס אשראי או אישורי כניסה.

השימוש בפרוטוקול HTTP הרגיל פירושו שניתן לחטוף מידע זה על ידי האקרים. כאן נכנס SSL או HTTPS.

אתרי אינטרנט זקוקים לתעודת SSL שהונפקה על ידי אחד מהרשויות המנפיקות אישורים. אישור זה מאומת ומודגש בסרגל הכתובות של הדפדפן של המשתמש עם שלט מנעול ו- HTTPS במקום HTTP.

אז כדאי לי לדאוג לתעודת SSL עבור אתר וורדפרס שלי?

כן בהחלט! SSL / HTTPS מומלץ לכל אתרי האינטרנט. עם זאת, הדבר נדרש לחלוטין עבור כל האתרים האוספים פרטי משתמש כמו פרטי כניסה, פרטי תשלום, כרטיסי אשראי ועוד.

אם אתה מנהל חנות למסחר אלקטרוני, אתר חברות או מחייב משתמשים להתחבר, עליך לקבל אישור SSL מייד.

רוב שירותי התשלום המקוונים מחייבים את האתר שלך להשתמש ב- SSL / HTTPS לפני שתוכל לקבל תשלומים.

מלבד האבטחה, אישור SSL יוצר גם רושם חיובי של המותג שלך בקרב המשתמשים שלך. גוגל ממליצה גם להשתמש ב- SSL, ומחקרים מראים כי אתרים המותאמים ל- SSL מדורגים מעט יותר בתוצאות החיפוש.

אחרון חביב, אם האתר שלך לא משתמש בתעודת SSL, גוגל כרום יראה למשתמשים שלך שהאתר שלך אינו מאובטח.

אהה וזה גם משליך על הקידום האורגני של האתר

בנוסף למבנה SEO ידידותי באתר, תוכן ייחודי, קישורים פנימיים וחיצוניים באיכות ואופטימיזציה של מהירות אתר, הקמת  אתר או מעבר ל "HTTPS" עם "SSL" עכשיו גם מגדיל הפוטנציאל של דירוג האתר במנועי החיפוש.

איך רוכשים תעודת אבטחה לאתר? התקנת ssl ושינוי ל- https

בדרך כלל, אישורי SSL בתשלום הם יקרים למדי. אך אל דאגה, ישנן מספר דרכים להשיג אישור SSL ללא עלות כדי להפחית את עלות האתר שלך. 

זו ההזדמנות לספר לך שאנחנו מספקים אחסון הכולל תעודת אבטחה לאתר שלך כלול במחיר!

רוצים לאחסן דרכינו את האתר ? לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר 

 

Call Now Button